Porsche pochwaliło się nowym wydaniem stylistycznym modelu Panamera. Edition, bo tak nazywa się luksusowy pakiet wyposażeniowy tej 4-osobowej limuzyny wprowadza wiele świeżości.

Panamera Edition dla najbardziej wymagających klientów Porsche

W najnowszym komunikacie wydanym przez producenta czytamy, że Porsche Panamera Edition to najbogatsza wersja wyposażeniowa w aktualnej ofercie niemieckiego koncernu. Auto uzupełniono m.in. o czarne listwy boczne, nowe wzory 19-calowych felg z lekkich stopów stylizowane na wzór znanych z Panamery Turbo II oraz kilka innych dodatków.

Panamera Edition wnosi ze sobą także nowy wzór skórzanej tapicerki w monochromatycznych odmianach kolorystycznych oraz sportową, wielofunkcyjną kierownicę z oznaczeniem Edition. Zmianie uległ także system nagłaśniający, wzór dywaników, listew progowych oraz centralny panel multimedialny.

Producent informuje ponadto, że klient Porsche Panamera Edition może liczyć także na nowoczesne, bi-ksenonowe reflektory, dodatkowe systemy oświetleniowe typu PDLS oraz PASM odpowiadający za automatyczne dobieranie poziomu twardości zawieszenia.

Autor

Barbara Zadrożna
Barbara Zadrożna
Jest doświadczoną dziennikarką i redaktorką w tematycznych serwisach. W BB Motor specjalizuje się w nowinkach motoryzacyjnych. Jeśli czegoś nie jest pewna - będzie drążyć informacje aż do źródła. Prywatnie posiada dwa psy i jednego kota!
3 Komentarzy
  1. Może i to będzie wydawało się wam dziwne, ale chyba jestem jedną z niewielu osób, której Panamera zwyczajnie się nie podoba. Jeszcze z tyłu jakoś to ujdzie, w środku też nie mam absolutnie żadnych uwag, ale z przodu to Porsche bliżej do nieudanego Cayenne niż np. 911. Moim zdaniem Porsche powinno ograniczyć się do kilku flagowych modeli i przestać eksperymentować z takimi wynalazkami, jak ten. Pozdrawiam, Norbert.

  2. Jeśli chodzi o projekt wnętrza, to jest nieziemski. Może trochę za dużo przycisków na desce rozdzielczej, bo ja się doliczyłem chyba 50 w centralnym kokpicie, ale i tak wygląda to ponadprzeciętnie. Jestem ciekaw tylko ile Panamera Edition będzie kosztowała w porównaniu z wersją bazową. Pewnie nieporównywalnie więcej i poza zasięgiem nawet relatywnie dobrze zarabiających Polaków, a szkoda, bo marzy mi się taka fura.

  3. E tam, moim zdaniem porsche jest zdecydowanie zbyt drogie, jak na swoją myśl technologiczną. Znacznie bardziej pasuje mi Mercedes i BMW mimo że z pozoru to dwie półki niżej. Mateusz_1987.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *