Jaki budżet na zakup Astry II? Czy w ogóle warto?

DyskusjeKategoria: PytaniaJaki budżet na zakup Astry II? Czy w ogóle warto?
gość asked 1 rok ago
Multinor_1978: Nie mam jakichś specjalnych wymagań co do auta, ma się po prostu nie psuć, być w miarę przestronne tak, abym mógł zmieścić tam 2 + 2, no i fajnie, gdyby spalanie było w miarę. Poziom wyposażenia gra drugie skrzypce, fajnie jak będzie tam wspomaganie kierownicy i regulowane fotele w dwóch płaszczyznach. Zastanawiałem się nad Astrą II, bo mój znajomy powiedział, że te auta w ogóle się nie psują. Co sądzisz?

3 odpowiedzi
gość odpowiedział 1 rok temu
Naprawdę polecam, będziesz mega zadowolony z tego auta. Mam wersję 1,4 l i mimo że to nie jest jakiś demon prędkości, bo mocy na trasie czasami brakuje, to jednak uważam, że warto. Poza wymianą części eksploatacyjnych, przez 130,000 kilometrów nic tutaj nie robiłem. Zawieszenie robiłem dopiero przy przebiegu 80,000 kilometrów, więc rewelacja jak na auto z tego segmentu. Wyposażenie rzeczywiście nie zaskakuje, ale coś za coś. Auto nie pali wiele i doskonale znosi instalacje gazowe, więc o poziom spalania też nie ma co się martwić. Według mnie Astra G była jedną z najlepszych konstrukcji, które kiedykolwiek pojawiły się w tym segmencie. W mojej rodzinie jeżdżą jeszcze dwie Astry i wszystkie opinie na temat tego auta pokrywają się. Powaga.

gość odpowiedział 1 rok temu
Astra jest nie tylko przystępna cenowo, ale i bardzo wytrzymała pod względem mechanicznym. Wersje benzynowe nie wymagają w zasadzie żadnego dodatkowego wkładu finansowego i doskonale znoszą nawet duże przebiegi rzędu 200,000 kilometrów i większe. Oczywiście Astrze można przecież zarzucić, że jest to auto o bardzo przeciętnym komforcie, to jednak według mnie dla kogoś kto po prostu podróżuje z punktu A do punktu B jest rewelacja. Niskie koszty utrzymania to dokładnie to, czego oczekiwałem od tego auta.

gość odpowiedział 1 rok temu
Dojeżdżam do pracy, więc niewiele wymagam. Ma być cicho, względnie komfortowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie stawiane przed Astrą oczekiwania zostały spełnione, więc ten Opel zasłużył sobie na bardzo dobrą ocenę.

Twoja odpowiedź