Audi A4 B6. Jaka pojemność, jaki silnik? [3]

DyskusjeKategoria: PytaniaAudi A4 B6. Jaka pojemność, jaki silnik? [3]
gość asked 1 rok ago

3 odpowiedzi
gość odpowiedział 1 rok temu
Co mogę napisać, Audi A4 B6 to naprawdę kawał dobrego auta. Niezawodne, komfortowe, a przy tym nie jest mega obciążające dla portfela w utrzymaniu, bo sporo części jest wspólnych ze Skodą i z VW. Auto sprowadziłem we własnym zakresie z Niemiec i co prawda Niemiec nie płakał jak sprzedawał, to nie mam z tym autem absolutnie żadnych problemów - tutaj wyjątkiem jest tylko wielowahaczowe zawieszenie z przodu, no ale da się to jakoś tam przeżyć. Nie jeżdżę do ASO, więc zakup części mechanicznych da się przeżyć, a całą robociznę biorę już na siebie. Pozdrawiam serdecznie.

gość odpowiedział 1 rok temu
Audi A4 B6 było moim pierwszym autem z segmentu Premium i muszę przyznać, że chociaż zakup tego auta kosztował mnie naprawdę dużo oszczędności, to uważam, że i tak było warto. Audi wyznaczyło mi jakiś tam poziom, poniżej którego nie mam ochoty schodzić. Co prawda A4 też miało pewne swoje mankamenty, to jednak biorąc pod uwagę to auto w ogólnym rozrachunku, byłem mile zaskoczony. Zdecydowałem się na klasykę, czyli wersję z jednostką wysokoprężną o pojemnością 1,9 TDI; moc mi wystarcza, bo mimo że to zaledwie 131 KM to moment obrotowy robi jednak swoje. Poza tym nie ma co ukrywać, dla mnie spalanie też było ważne, a 1,9 TDI ma dość niskie spalanie, więc i nie mam jakichś poważnych wydatków na stacji.

gość odpowiedział 1 rok temu
Eksploatuję A4 zarówno na krótkich, jak i długich odcinkach. Do pracy mam co prawda w jedną stronę 2 kilometry, to jednak już jeśli chodzi o weekend albo wakacje, to robię nawet 1,000 kilometrów i więcej, a A4 nigdy na trasie mi się nie zatrzymało. Szczerze polecam.

Twoja odpowiedź